Shtrydhese frutash dhe perimesh 800W FA-5206-2

8,490 L

Ka stok

KODI: 9003898520620 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH FA-5206-2

Shtrydhese frutash e perimesh profesionale pa BPA me motor te fuqishem 800 vat me celes te integruar mbrojtes nga mbinxehja.

Filter preciziteti per me shume leng per kg fruta. Funksioni i ndalimit te pikave ne rubinetin e daljes mundeson nje kuzhine te paster pas pergatitjes se lengut.

Dy cilesime te ndryshme te shpejtësisë ju lejojne te rregulloni shpejtesine. Performance e larte me dizajn elegant celik inox qe  pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine.

Specifika:

  • Shtrydhese per fruta dhe agrume
  • Motorr i fuqishem 800w
  • Dy shpejtesi te ndryshme
  • Material celik inoksi

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “Shtrydhese frutash dhe perimesh 800W FA-5206-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5206 2 shtrydhese frutash online ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash dhe perimesh 800W FA-5206-2