Paisje per prerjen e agrumeve | Preres per frutat dhe perimet

900 L

Ka stok

  • Materiali prej plastike ABS, pa toksina.
  • Mbledh te gjithe produktet ushqimore qe deshironi te prisni.
  • Pastrohet me uje te bollshem dhe shume lehte.
  • Eshte praktike ne perdorim dhe nuk rrezikon prerjen e dores suaj.
  • I pret produktet per 60 sekonda.
KODI: ECC-20620-033 Kategori: , ,

PAISJE PER PRERJEN E AGRUMEVE

PRERES PER FRUTAT DHE PERIMET- SALAD CUTTER BOWL

Te gjithe e duan nje sallate te fresket dhe te shendetshme.

Por, per te pergatitur nje sallate ne shtepi, duhet të lani dhe shpelani te gjithe perberesit, duke filluar qe nga enet e kuzhines edhe me pas tek produktet ushqimore.

Me ne fund per ju vjen nje menyre me e shpejte dhe shume praktike e cila nuk shkakton rremuje aspak dhe ju do te mund te konsumoni me ne fund frutat dhe perimet tuja te preferuar cdo dite.

Paisja prerese eshte e vecante sepse mban ne vete te gjithe perberesit dhe i pret ata ne menyre te njetrajtshem dhe njekohesisht.

Koha e prerejes eshte gati aferisht 1 minute.

Ka kapacitet per 4-5 persona.

Tasi eshte i perbere nga nje depozite e cila nuk lejon rrjedhjen e lengjeve qe mund te leshojne frutat apo perimet ne momentin qe priten.

SPECIFIKAT

Materiali prej plastike ABS, pa toksina.preres per fruta perimet produkt online dyqan taxi

Nuk lejon rremujen ne kuzhine.

Mbledh te gjithe produktet ushqimore qe deshironi te prisni.

Pastrohet me uje te bollshem dhe shume lehte.

Eshte praktike ne perdorim dhe nuk rrezikon prerjen e dores suaj.

I pret produktet per 60 sekonda.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Ngjyra

Lloji

Preres per agrumet

Be the first to review “Paisje per prerjen e agrumeve | Preres per frutat dhe perimet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

preres per fruta perimet produkt online dyqan taxi

Paisje per prerjen e agrumeve | Preres per frutat dhe perimet

WhatsApp chat