Shtrese per thembrat e kembeve prej silikoni

890 L

Ka stok

KODI: i-987676 KATEGORIA:

SHTRESE PER THEMBRAT E KEMBEVE

Shtrese per thembrat e kembeve e bere nga xhel TPE i bute dhe super elastik qe lahet dhe riperdoret.

Mund te vishet lehtesisht nen corape dhe kepuce pa ndjere bezdisje.

Ndihmon ne qendrimin e duhur gjate ecjes duke mos ndjere lodhje ne kembe.

Mbeshtetje maksimale, perfekte per te reduktuar ferkimin dhe thithjen e goditjeve gjate ecjes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Silikon

Ngjyra

Be the first to review “Shtrese per thembrat e kembeve prej silikoni”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

silikon kembesh online ne dyqan taxi

Shtrese per thembrat e kembeve prej silikoni