Korrigjues per thembren me xhel silikoni Toe supporter

690 L

Ka stok

KODI: s-98880 KATEGORIA:

KORRIGJUES PER THEMBREN E KEMBES

Korrigjues per thembren e kembes me xhel silikoni ne baze per te ndihmuar ne qendrimin korrekt te kembeve.

Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve nga qendrimi jokorrent i kembes, tendinave etj. Per te siguruar mbrojtje maksimale per thembren tuaj, perthithjen e goditjeve dhe lehtesimin e presionit.

Ofron zbutjen e lekures se plasaritur, te forte dhe te thate. Mbron gjithashtu kembet tuaja nga kallot dhe lekura e vdekur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbrojtese per gishtat e kembes

Ngjyra

Be the first to review “Korrigjues per thembren me xhel silikoni Toe supporter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtese per kembet dhe shputat online ne dyqan taxi

Korrigjues per thembren me xhel silikoni Toe supporter