Shtepi lodre per femije me 45 aksesore Play House

2,490 L

Ka stok

KODI: b221210024 Kategori: , ,

SHTEPI LODRE ME 45 AKSESORE

Shtepi lodre me 45 pjese per femije te moshes mbi 3 vjec. E mbyllur ajo kthehet ne nje valixhe dhe e hapur ne nje dyqan shitjesh per te argetuar pafund vogelushet.

Kutia permban 45 aksesore te ndryshem si kasa, perime, fruta, peshore etj.

Loje ideale me role dhe imitim per te ndihmuar ne zhvillimin e imagjinates, aftesive te menduarit dhe sociale.

Informacione:

  • Shtepize loder qe kthehet ne valixhe
  • Kutia permban 45 aksesore te ndryshem si kasa, perime, fruta, peshore etj.
  • E pershtatshme per femije 3+ vjec.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Shtepi lodre per femije me 45 aksesore Play House”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtepu loder per femije online ne dyqan taxi

Shtepi lodre per femije me 45 aksesore Play House