Set lojerash kuzhine me 35 pjese per femije 3+ vjec

3,890 L

Ka stok

KODI: b221210012 Kategori: , ,

SET LOJERASH KUZHINE PER FEMIJE

Set lojerash kuzhine me 35 pjese per femije te moshes mbi 3 vjec.

Nje grup lodrash kuzhine per te vegjlit, qe jep nje ndjesi realiste te nje ambienti kuzhine.  Per t’i bere lojerat edhe me argetuese, kompleti i lodrave te kuzhines vjen me artikuj kuzhine me pamje reale.

Loje interaktive qe nxit nderveprimin prind-femije, ndihmon femijet ne identifikimin e frutave dhe perimeve, permireson aftesine mendore dhe shume me teper.

Karakteristika:

  • Set kuzhine ne miniature me artikuj te ndryshem
  • Bere nga materiale jo toksike
  • Nuk ka cepa te mprehte per me shume siguri gjate lojes
  • Per femije +3 vjec
  • Permasa 69 x 22 x 45 cm

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Set lojerash kuzhine me 35 pjese per femije 3+ vjec”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set kuzhine mini loder shitje online ne dyqan taxi

Set lojerash kuzhine me 35 pjese per femije 3+ vjec