Set Kuzhine Loder me 55 cope aksesore Frozen Let It Go

1,790 L2,500 L (-28%)

Ka stok

KODI: b22b2-9 KATEGORIA:

Mini kuzhine me frozen per femije te moshes mbi 3 vjec

Kuzhina ka 55 pjese me ene gatimi te ndryshme, ka tinguj dhe drita.

Loja e preferuar e femijeve eshte gjithmone ne kuzhine, me te gjitha aksesoret e kesaj loje ata do te ndihen si kuzhinere te vertete!

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Përmasa 35 × 16 × 9 cm
Be the first to review “Set Kuzhine Loder me 55 cope aksesore Frozen Let It Go”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Frozen Elsa set kuzhine

Set Kuzhine Loder me 55 cope aksesore Frozen Let It Go

1,790 L2,500 L (-28%)

Shto ne Shporte