Mini kuzhine gatimi me set lodrash per femije

2,490 L

Ka stok

KODI: b221210010 Kategori: , ,

MINI KUZHINE PER FEMIJE

Mini kuzhine gatimi per femije me nje set lodrash per te nxitur kreativitetin tek ta dhe per ti mbajtuar te argetuar gjate.

Me 16 ene te ndryshme gatimi, mini sobe gatimi dhe nje lavaman per te lare perimet vogelushet do te ndihen si shefa kuzhine te vertete.

Bere nga materiale cilesore dhe rezistente pa PBA.

Specifika:

  • Mini set kuzhine
  • E pajisur me set lodrash kuzhine
  • Material cilesor dhe rezistent
  • E pershtatshme per femije +3 vjjec

Bli online ne menyre te sigurt | Dyqan Taxi qendra me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Lodra

Be the first to review “Mini kuzhine gatimi me set lodrash per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set kuzhine loder per femije online ne dyqan taxi

Mini kuzhine gatimi me set lodrash per femije