Sholle kepucesh ortopedike 4D Soft sponge

690 L

Ka stok

KODI: s-98875 KATEGORIA:

SHOLLE KEPUCESH ORTOPEDIKE 4D

Sholle kepucesh ortopedike 4d e cila ndihmon per te reduktuar dhimbjen dhe shqetesimin qe vjen nga kepucet e parehatshme.

Sfungjer i bute i cili mbron pjesen e perparme dhe te pasme te kembes, shputen dhe thembren tuaj.

Material i cili nuk rreshqet duke e bere ecjen me taka me te sigurt dhe me te lehte.

Dizajni i harkuar ju ndihmon te korrigjoni ecjen duke thitur goditjet dhe lehteson tendosjen e thembrave te kembes. Sholla eshte perfekte per kemben e sheshte per ta bere me te lehte ecjen.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Sholle kepucesh

Ngjyra

Be the first to review “Sholle kepucesh ortopedike 4D Soft sponge”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sholle kepucesh 4d blerje online ne dyqan taxi

Sholle kepucesh ortopedike 4D Soft sponge