Shishe dhe mikser per lengje Tornado Bottle 450ml

990 L

Ka stok

KODI: L-990900 Kategori: ,

SHISHE DHE MIKSER PER LENGJE

Shishe dhe mikser i integruar per perzierjen e lengjeve ne sasi deri 450ml.

Menyre e shpejte dhe argetuese per te perziere nje pije. Perzien automatikisht pijet me shtypjen e nje butoni, perfekt per perzierjen e nje shumellojshmerie lengjesh pijesh, kokteje, kafe, caj, proteinash, formule qumeshti etj.

Per ta pastruar thjesht shtoni uje dhe detergjent enesh dhe ndizni per nje pastrim te lehte.

Permasa praktike per ta marre kudo ju nevojitet me vete; ne zyre, palester apo shkolle.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mikser, shishe qelqi

Ngjyra

Be the first to review “Shishe dhe mikser per lengje Tornado Bottle 450ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shishe uji dhe mikser blerje online ne dyqan taxi

Shishe dhe mikser per lengje Tornado Bottle 450ml