Shampo forcuese Anti Age per floket – Noah – Blerje online

1,190 L

Ka stok

Shampo per floke te dobet e perbere me shkumogjene me origjine bimore.
Perberes aktiv i kesaj shampoje eshte uji aktiv i gjetheve Ginkgo Bilboa, i cili forcon flokun dhe skalpin. E njohur per vetite e saj stimuluese per qarkullimin e gjakut.

KODI: shampo-anti-age-noah-250-ml Kategori: ,

SHAMPO FORCUESE ANTI AGE NOAH

Shampo forcuese Anti Age Noah per floke te dobet

Shampo per floke te dobet e perbere me shkumogjene me origjine bimore.
Perberes aktiv i kesaj shampoje eshte uji aktiv i gjetheve Ginkgo Bilboa, i cili forcon flokun dhe skalpin. E njohur per vetite e saj stimuluese per qarkullimin e gjakut, duke furnizuar me oksigjen skalpin dhe rrenjet e flokut.

Nuk permban silikon, paraben, parafine, vajra minerale, DEA dhe SLS.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Shampoo

Be the first to review “Shampo forcuese Anti Age per floket – Noah – Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shampo forcuese anti age noah

Shampo forcuese Anti Age per floket - Noah - Blerje online