Seti me thika Goris 9 cope | Kitchen knife Set

2,890 L3,490 L (-17%)

Ka stok

  • Ky set eshte i perbere nga 9 thika te ndryshme
  • Ato mbahen nga nje baze me rrotullim 360 grade
  • Perbehet nga celiku i pandryshkshem
  • Doreze e gomuar ne njgyren e zeze

 

KODI: L-01920 Kategori: , , ,

SET ME THIKA GORIS PER KUZHINEN

 Seti me thika Goris per kuzhinen jane te perbera nga celiku i pandryshkshem me cilesi teper te larte dhe nje doreze te gomuar ne ngjyren e zeze per te qene te sigurt edhe per te pasur nje kontroll sa me te mire te thikes. Ky set eshte i perbera nga 9 thika qe kane funksione dhe madhesi te ndryshme. Ky set ju ndihmon te prisni ne menyre perfekt edhe shpejt sikur te ishit nje kuzhinier i lindur. Me keto thika ju do t’u jepni produkteve ushqimore formen dhe sasine qe deshironi te kene. Ato mbahen nga nje baze me rrotullim 360 grade duke ua bere me te lehte gjetjen e tyre kur ju nevojitet pa humbur kohe te tera ne sirtar. Me kete set ju, jo vetem qe do te keni thikat qe deshironi para syve tuaj edhe mund t’i perdorni sa here te deshironi por ato do bejne te mundur cdo fantazi tuajen ne kuzhine persa i perket prerjes se ushqimeve.

SETI ME THIKA GORIS 9 COPE

  • Ky set eshte i perbere nga 9 thika te ndryshmeSet-me-thika
  • Ato mbahen nga nje baze me rrotullim 360 grade
  • Perbehet nga celiku i pandryshkshem
  • Doreze e gomuar ne ngjyren e zeze

Bli online Dyqani Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Set Thikash

Ngjyra

Be the first to review “Seti me thika Goris 9 cope | Kitchen knife Set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set-me-thika

Seti me thika Goris 9 cope | Kitchen knife Set

2,890 L3,490 L (-17%)

Shto ne Shporte