Set tavoline me kater karrige portabel per kamping

3,490 L4,490 L (-22%)

Ka stok

KODI: Q-0222169 Kategori: , ,

SET TAVOLINE ME KATER KARRIGE PORTABEL

Set tavoline dhe karrige te palosshme dhe praktike per perdorim te brendshem ose te jashtem.

E pershtatshme gjeresisht per plazh, peshkim, kamping dhe udhetime, ju ofron relaksin dhe komoditetin qe ju nevojitet.

Bere nga pelhure e forte me kornize celiku me rezistence te larte.

Dizajni unik dhe ergonomik ju ben te ndiheni rehat ndersa jeni ulur.

Karriget portative jane aq kompakte sa mund te vendosen ne canten e shpines ose ne bagazhet e dores.

Karakteristika

  • Karrige e palosshme per kamping
  • Materiali: Pelhure poliester 600D + tub celiku
  • Mban peshe deri ne : 120 kg / 264 bs
  • Madhesia e tavolines 46x46X40cm
  • Madhesia e karriges: 36x36x58cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

karrige, Tavoline Portable

Ngjyra

Be the first to review “Set tavoline me kater karrige portabel per kamping”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tavoline me karrige ne shitje online dyqan taxi

Set tavoline me kater karrige portabel per kamping

3,490 L4,490 L (-22%)

Shto ne Shporte