Set per pastrimin e dyshemeve | Kove dhe lecke pastrimi

2,490 L

Ka stok

  • Dimensionet 36 x 24 x 56 cm.
  • Pastron cdo lloj siperfaqe qe deshironi.
  • Me material plastike shume kualitative.
  • E lehte ne perdorim dhe praktike.
  • Ngjyre bezhe.
KODI: 00007563 Kategori: ,

KOVE DHE LECKE PER PASTRMIN E DYSHEMEVE

Ne ambientet ku shpenzoni kohen me te madhe te dites duhet ta jete gjithmone e paster pasi ka nje ndikim te drejteperdrejte tek shendeti i gjithe secilit.

Duhet te pastroni cdo lloji papastertie qe ndodhet ne ambientin tuaj e per kete gje ju vjen ne ndihme ky set pastrimi.

SETI PER PASTRIMIN E SHTEPISE SUAJ

Me nje dizajn unik te struktures e cila realizon rrotullim 360 grade te leckes, ne menyre qe ta shfrytezojme lecken e pastrimit na maksimum per te arritur pastertine absolute te shtepise sone.

Ajo arrin te elimonoje papastertite edhe neper cepat me te thelle.

Kova eshte e ndare ne dy ane ku ne njeren ane pastron lecken e papaster dhe ne tjetren e than kur e nxirrni ne menyre qe dysheme te pastrohet ne menyre te thate dhe te plote.

Ndersa pjesa e papastertise mblidhet ne fund te koves.

LECKE PASTRIMI PER ZYREN TUAJ

Lecka eshte e perbere nga mbulesa qe mund t’i hiqni edhe t’i vendosni sa here qe te deshironi gjate pastrimit te dyshemeve.

Mbulesat e leckes jane te perbera me material te mikrofibrit me nje shirit furce najloni-Bristle edhe teper te bute.

Pozicioni vertikal i tharjes se leckes parandalon gjenerimin e bakterieve ne dysheme duke mos lejuar mbajtjen e tyre aty.

Shufra e leckes eshte e perbere nga materiali i celiku dhe inkosit e cila garanton nje rezistence dhe qendrueshmeri te larte te saj gjate perdorimit.

Lecka eshte e pershtatshme dhe e afte te pastroje cdo territor siperfaqe qe deshironi te pastroni edhe ato me te veshtirat.

Mop scratch Cleaning Mop

SPECIFIKAT

Dimensionet 36 x 24 x 56 cm.kove dhe lecke pastrimi produkt online dyqan taxi

Pastron cdo cep te ambientit qe deshironi.

Me material plastik, mikrofibra dhe celik-inox shume kualitative.

E lehte ne perdorim dhe praktike.

Pllaka e leckes pastron me te dyja anet e saj.

Kryen rrotullime 360 grade.

Ngjyre bezhe.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

lecke pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Set per pastrimin e dyshemeve | Kove dhe lecke pastrimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kove dhe lecke pastrimi produkt online dyqan taxi

Set per pastrimin e dyshemeve | Kove dhe lecke pastrimi