Set Pecetash Kuzhine – Fruit Kitchen Cloth 2 PCS

460 L

Ka stok

KODI: 3838716573450 KATEGORIA: ETIKETIMI:

PECETA KUZHINE – SET ME 2 COPE

Pecta kuzhine super  te buta ne prekje. Per tjua lehtesuar ju punen dhe per te pasur gjithmone nje kuzhine te paster dhe te shkelqeji aq here sa deshironi!

SET PECETASH KUZHINE – FRUIT KITCHEN CLOTH 2 PCS

Mbajtja e pecetave te vecanta per te fshire pjatat ose per te pastruar siperfaqe te ndryshme nese behen pis. Ky set permban dy peceta te cilat jane te ndertuara me material 100% pambuk dhe jane shume te bukura me nje dizanj shumengjyresh.

Pecetat jane shume te arsyeshme duke i krahasur me shpenzimet qe ju duhen per letra kuzhine. Mund te beni porosine tuaj online ne Dyqan Taxi.

Faktoret qe jane te domosdoshem nese perdorni keto peceta

Set-Pecetash-Kuzhine

  • Set eshte i perbere nga 2 peceta me dizanj te bukur dhe shumengjyresh
  • Ndertuar nga materiale 100% pambuk, ato janë krejtësisht absorbuese dhe ideale për të fshirë enët ne kuzhine
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e trashë për thithje te shkëlqyeshme
  • Ngjyra: E bardhe me dizanj frutash dhe perimesh

  Permasat 

  • Dimensionet: 50 x 70 cm
  • Kodi: VP0725

Porosisni online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

pecete kuzhine

Ngjyra

,

Be the first to review “Set Pecetash Kuzhine – Fruit Kitchen Cloth 2 PCS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set Pecetash Kuzhine - Fruit Kitchen Cloth 2 PCS