Pecete Kuzhine per enet – Cad Nature Geo

260 L

Ka stok

Pecete Kuzhine per enet – Cad Nature Geo

 • Pecete kuzhine me dizanj te bukur dhe elegante
 • Ndertuar nga materiale 100% pambuk, ato janë krejtësisht absorbuese dhe ideale për të fshirë enët ne kuzhine
 • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e trashë për thithjen e shkëlqyeshme
 • Ngjyra: Bezhe me dianj roze
 • Dimensionet: 50 x 70 cm
 • Kodi: VP0728
KODI: 3838716569378 Kategori: , ETIKETIMI:

PECETE KUZHINE PER ENET – 50 x 70 CM

Pecete Kuzhine per enet – Cad Nature Geo

 • Pecete kuzhine me dizanj te bukur dhe elegante
 • Ndertuar nga materiale 100% pambuk, ato janë krejtësisht absorbuese dhe ideale për të fshirë enët ne kuzhine
 • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e trashë për thithjen e shkëlqyeshme
 • Ngjyra: Bezhe me dianj roze
 • Dimensionet: 50 x 70 cm
 • Kodi: VP0728

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

pecete kuzhine

Be the first to review “Pecete Kuzhine per enet – Cad Nature Geo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pecete Kuzhine per enet - Cad Nature Geo