Pecete per ene kuzhine Tulip High Cotton

460 L

Ka stok

KODI: 3838716573467 KATEGORIA: ETIKETIMI:

PECETA KUZHINE PAMBUKU 2 COPE

Per disa vite me radhe perdorimi i letrave per kuzhine ben te mundur nje ngarkese te madhe ne kuzhinen tuaj edhe nese perdoret ne menyre te rregullt behet nje shpenzim i tepert.

CILESI E LARTE NE PASTRIMIN E ENEVE 

Njerezit qekur filluan te perdorin pecetat e dores ne kuzhine mbeten shume te kenaqur sepse nuk kishin shpenzim fare. Keto peceta mund te kerkojne shume pak mirembajtje edhe jane nje shpetim i madhe. Me te vertete pecetat e kuzhines prej pambuku nuk mbajne shume njolla dhe kerkojne shume pak kujdes per tu lare. Ne perdorimin e saj ju do te shifni qe edhe njollat qe mund te kete gjate gatimit qe beni mund te duken shume pak nga ngjyra qe mbizoteron ne te.
Peceta jane shume te arsyeshme kur i krahason edhe me shpenzimet qe ju duhen per leter kuzhie. Madje per ti dalluar nga njera-tjetra, ju mund ti qendisni atyre vitin e lindjes ose emrat e tuaj ose te femijeve. Keshtu mund ti perdorni me nje kenaqesi akoma me te madhe.
                                                                                      Set-Peceta-Kuzhine
FAKTORET KRYESORE PER PERDORIMIN E PECETAVE 

 

  • Set eshte i perbere nga 2 peceta me dizanj te bukur dhe elegant
  • Ndertuar nga materiale 100% pambuk, ato janë krejtësisht absorbuese dhe ideale për të fshirë enët ne kuzhine
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e trashë për thithjen e shkëlqyeshme
  • Ngjyra: Bezhe me dizanj roze

    Permasat

  • Dimensionet: 50 x 70 cm
  • Kodi: VP0728

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

pecete kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Pecete per ene kuzhine Tulip High Cotton”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pecete per ene kuzhine Tulip High Cotton