Set me tenxhere dhe tigane 16 pjese | SwissHome

11,500 L

Ka stok

KODI: f-09876545 Kategori: ,

SET ME TENXHERE DHE TIGANE 16 PJESE

Set me tenxhere dhe tigane bere nga celik inoks i cili lejon gatimin me pak vaj ose uje dhe ka tete shtresa te poshtme per mbrojtjen e ushqimeve nga djegia.

Set i plote i eneve te gatimit nga avulli ne tiganisje e deri te zierja, ofron ene per cdo stil gatimi.

Secila ene ka tregues te vellimit. Gatuani pa merak kur e dini qe po shtoni sasine e sakte cdo here. Nuk kerkohet kupe matese shtese.

Dizajn i integruar i termometrit ne secilen pajisje. Termometri ka nje tregues te nxehtesise se ulet, te mesme dhe te larte, keshtu qe ju gjithmone do te gatuani me efikasitet maksimal.

Fundi i seciles ene gatimi eshte projektuar per efikasitetin me te larte te induksionit (Turbo Induction).

Set kuzhine | Karakteristika

  • Çelik inox me cilësi të lartë
  • Fundi termik
  • Fund me tetë shtresa me përçueshmëri të nxehtësisë
  • Ushqimi ngrohet shpejt dhe materiali ruan mirë nxehtësinë
  • I përshtatshëm për soba elektrike dhe gazi
  • Lejon gatimin me pak vaj ose ujë
  • Lehtë për tu pastruar
  • I sigurt në lavastovilje

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Tenxhere, Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Set me tenxhere dhe tigane 16 pjese | SwissHome”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set kuzhine tenxhere tigane bli online ne dyqan taxi

Set me tenxhere dhe tigane 16 pjese | SwissHome