Set me tenxhere dhe tigan Casserole | 5 cope

10,900 L

Ka stok

  • Set me tenxhere dhe tigan Casserole
  • Tigan per salca 16 dhe 8 cm i thelle
  • Tigan per skuqje 24 dhe 6 cm i thelle
  • Tenxhere 24 dhe 12 e thelle
  • Perdoren ne cdo lloj sobe gaz, qeramike, induksion
KODI: set-tenxhere-casserole-5-cope Kategori: , , ,

SET ME TENXHERE DHE TIGAN CASSEROLE

Set kuzhine Casserole prej pese cope i perbere nga tre tenxhere dhe dy kapake.

Material cilesor celik inoks i cili nuk do te humbase shkelqimin edhe pas larjes.

Set me tenxhere dhe tigan 5 cope

Seti i tenxhereve ka veti  jo-ngjitese ndaj cdo lloj ushqimi qe mund te gatuani ne to duke i lejuar te ruajne te gjitha vlerat ushqyese te tyre.

Te pershtashme per te gatuar vakte te bollshme per shume persona fale diametrit te tyre.

Ky set i ben ushqimet te gatuhen shume te shendetshme, duke ruajtur vlerat ushqyese dhe duke mos lene shume yndyre ne te.

Perdoren ne cdo lloj sobe me gaz, qeramike, induksion ose jo.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Set me tenxhere dhe tigan Casserole | 5 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tenxhere dhe tigan casserole blerje online ne dyqan taxi

Set me tenxhere dhe tigan Casserole | 5 cope