Set me tenxhere 20 24 28 cm Montecasa

6,900 L

Ka stok

KODI: 201911100485 Kategori: , , ,

SET TENXHERE MONTECASA 6 PJESE

Set tenxhere Montecasa me 6 pjese | 3 tenxhere + 3 kapake

Te pajisura me kapake qelqi transparente per te pare procesin e gatimit dhe per te mos lejuar daljen e avullit apo aromave jashte tyre.

Me diameter 20, 24 dhe 28 cm per te gatuar vakte te bollshme dhe ushqime te ndryshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Set me tenxhere 20 24 28 cm Montecasa”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tenxhere montecasa bli online ne dyqan taxi

Set me tenxhere 20 24 28 cm Montecasa