Set me tava gatimi Uakeen Cake Pan 30 34 38 cm

3,890 L

Ka stok

KODI: ç-345676814 Kategori: ,

SET ME TAVA GATIMI UAKEEN CAKE PAN

Set me tre tava gatimi me permasa 30 34 dhe 38 cm per gatime te ndryshme.

Te veshura nga material graniti nuk do te ngjisin ushqimin dhe do te mund ti perdorni per nje kohe te gjate fale rezistences se tyre.

Mund te perdoren ne plitke apo brenda ne furre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tave Pjekje

Ngjyra

Be the first to review “Set me tava gatimi Uakeen Cake Pan 30 34 38 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me tava uakeen online ne dyqan taxi

Set me tava gatimi Uakeen Cake Pan 30 34 38 cm