Set me tasa qelqi Red Cherry | Ne shitje onine

1,490 L

Ka stok

Kapak Silikoni te rrumbullaket per te mbuluar enet tuaja dhe te kujdesen per ruajtjen e fresekt te ushqimeve brenda tyre.
Rezistent ndaj temperaturave te uleta dhe te larta. Perfekte per ruajtjen e mbetjeve, perzierjeve etj.
KODI: set-me-tasa-qelqi-red-cherry Kategori: ,

SET ME TASA QELQI | RED CHERRY

Set me tasa qelqi | Red Cherry

Tasa qelqi me permasa te ndryshme per te pergatitur perzierje te ndryshme, per te servirur ushqimet dhe ruajtur ato. Materiali i qelqit eshte nder materialet me higjenik dhe me te sigurte per ushqimet tuaja. Aksesore te shkelqyer per te qene pjese e kuzhines suaj. Jo vetem per pamjen elegante te tyre por dhe per efikasitetin ne plotesimin e nevojave te ndryshme ne kuzhine.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kapak

Be the first to review “Set me tasa qelqi Red Cherry | Ne shitje onine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set me tasa qelqi Red cherry

Set me tasa qelqi Red Cherry | Ne shitje onine