Set me lodra ushtarake | Powerful gun military series

1,450 L

Ka stok

KODI: b221210014 KATEGORIA:

SET ME LODRA USHTARAKE POWERFUL GUN

Set me lodra ushtarake per ta bere sa me argetuese lojen. Kutia perfshin dy pistoleta ne ngjyre ushtarake te cilat bejne drita dhe muzike, dylbi, ore, radio dhe busull.

Pjeset e ndryshme te setit do te shtyjne akoma me shume kuriozitetin e femijeve duke i mbajtur ata te argetuar per ore te tera.

I pershtatshem per femije te moshes mbi 3 vjec.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Set me lodra ushtarake | Powerful gun military series”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me lodra ushtarake per femije online ne dyqan taxi

Set me lodra ushtarake | Powerful gun military series