Pistolete loder me drita dhe tinguj | Music gun series

1,800 L

Ka stok

KODI: Q-9876939002 Kategori: ,

PISTOLETE LODER ME DRITA DHE TINGUJ

Pistolete loder super action me drita dhe tinguj per te argetuar vogelushet.

Terhiqni kembezen per te leshuar drita pergjate tytes dhe tinguj te ngjashem me ate te nje pistolete.

Bere nga material rezistent ABS per perdorim te qendrueshem dhe afatgjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Pistolete loder me drita dhe tinguj | Music gun series”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pistolete loder per femije blerje online ne dyqan taxi

Pistolete loder me drita dhe tinguj | Music gun series