Set me Kapak Silikoni transparent | Silicone Covers

1,090 L

Ka stok

Karakteristika

– Kapak te tejdukshem qe pershtaten me cdo madhesi ene.
– Vulosin enet tuaja dhe nuk lejojne ajrin te depertoje ne brendesi te ushqimet tuaja.
– Te durueshme ndaj temperaturave te larta dhe te uleta.
– Pastrohen lehtesisht.

KODI: 6965633596846 Kategori: , Etiketime: ,

SET ME KAPAK SILIKONI | SILICONE COVERS

Set me Kapak Silikoni transparent | Silicone Covers

Kapak Silikoni per ushqime, tasa, kavanoza me madhesi te ndryshme dhe te qendrueshme.

Ndertuar me materiale 100% mjedisore per nje kujdes sa me te shendetshem te ushqimeve tuaja. Seti me kapak silikoni te certifikuar nga BPA dhe FDA. Rezistente ndaj formes se enes dhe temperatures se larte deri ne 230 grade ndersa temperatures se ulet deri ne -30 grade celcius.

Projektuar nga silikoni me cilesi te larte, i vulosur dhe i qendruesheme per riperdorim. Pas cdo perdorimi ju mund ta pastroni duke e vendosur direkt ne uje dhe me pas mund ta lini te thahet. Mund ta perdorni te sigurte per eficensen e tij ne pjatalarese, mikrovale dhe ngrirje.

Mbani frutat, perimet, pijet dhe ushqimet e tjera te fresketa. Nderkohe qe tasat apo kavanozet tuaj do te jene te mbuluar ju mund te shihni se cfare keni vendos brenda tyre fare transparences qe keta kapak dhurojne.

Vulosni ne menyre perfekte cdo ene qelqi, plastike apo dhe metalike, ato gjithashtu mund te sherbejne si zevendesim i kapakeve te humbur. Perdorimi i qeseve plastike te cilat perdoren vetem nje here nuk do te jete me i pranishem ne kuzhinen tuaj. 

Set me Kapak Silikoni | Silicone Covers

set me kapak silikoni silicone covers

Karakteristika

– Kapak te tejdukshem qe pershtaten me cdo madhesi ene.
– Vulosin enet tuaja dhe nuk lejojne ajrin te depertoje ne brendesi te ushqimet tuaja.
– Te durueshme ndaj temperaturave te larta dhe te uleta.
– Pastrohen lehtesisht.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & cmimi me i lire ne treg!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kapak

Be the first to review “Set me Kapak Silikoni transparent | Silicone Covers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me kapak silikoni silicone covers

Set me Kapak Silikoni transparent | Silicone Covers