Set grimi per vajza Frozen Make-up donut

1,390 L

Ka stok

KODI: b221210028 Kategori: , ,

SET GRIMI PER VAJZA FROZEN II

Set grimi per vajza te vogla, dhurate ideale per festat e fundvitit apo ditelindje.

Ne forme donuts seti permban manikyr, buzekuqe dhe ngjyra per syte ne forma zemrash dhe yjesh, se bashku me furcen.

E pershtatshme per moshen mbi 3 vjec.

Informacion:

  • Set grimi per vajza me personazhin e Elses
  • Seti ka formen e donuts
  • E pershtatshme per moshen mbi 3 vjec.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Set grimi per vajza Frozen Make-up donut”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set makiazhi per femije frozen online ne dyqan taxi

Set grimi per vajza Frozen Make-up donut