Set dobesimi 3 ne 1 | Korse korrigjuese per femrat

1,890 L

Ka stok

  • Te perbera prej nje materiali teper kualitativ.
  • Rrine shume mire te fiksuara pas trupit.
  • Zvogelojne yndyren e trupit dhe rrit qarkullimin e gjakut.
  • Ideuar per humbjen ne peshe.
  • Ne ngjyren bezhe.
KODI: ECC-20620-040 Kategori: , ,

SET DOBESIMI 3IN1 PER FEMRAT

Seti per dobesim i cili permban kanatiere, bokse dhe tuta te shkurtra te cilat jane ideuar per t’u veshur nga femrat.Roli i tyre eshte qe te djegie kilogramet e tepert dhe t’ju beje ju te dukeni perfekte me cdo lloj veshje. Shume praktike ne perdorimin e tyre , sepse ofrojne rehati dhe levizshmeru me te lehte dhe mbi te gjitha nuk krijojne asnje irritim per lekuren tuaj.

KORSE KORRIGJUESE PER FEMRAT

Ajo eshte e perbere nga nje teknologji infra te kuqe e cila bene te mundur zvogelimin e nivelit te yndyrnes se trupit tuaj , dhe rrit qarkullimin e gjakut ne trupt. Kjo shoqerohet me humbjen ne peshe dhe nje shendet me te mire.

Kanatierja ndihmon shume ne korrigjimin e shpines duke redaktuar dhimbjet muskulore dhe duke e bere ate te mbaje nje qendrim te drejte. Perdorimi i bokseve mundeson hollimin e belit nepermjet djegies se dhjamit.

Seti vishet nen rroba dhe nuk dallohet aspak pasi nuk krijon rrudhosje te tyre.

Me ne fund me kete set do te merrni te gjithe peshen qe deshironi.

SPECIFIKAT set dobesimi per trupin femer bli online dyqan taxi

  • Te perbera prej nje materiali teper kualitativ.
  • Rrine shume mire te fiksuara pas trupit.
  • Zvogelojne yndyren e trupit dhe rrit qarkullimin e gjakut.
  • Ideuar per humbjen ne peshe.
  • Ne ngjyren bezhe.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Set dobesimi 3 ne 1 | Korse korrigjuese per femrat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set dobesimi 3 ne 1 | Korse korrigjuese per femrat