Serum fytyre Retinol me vitamine A 35ml

1,290 L

Ka stok

KODI: i-987671 Kategori: ,

SERUM FYTYRE RETINOL ME VITAMINE A

Serum fytyre Retinol i pasur me ekstrakt karrote dhe vitamine A per nje lekure te fresket rinore.

Parandalon rrudhat per shkak te efektit te tij minimizues, si dhe zbut linjat dhe rrudhat ekzistuese.

Shkelqen lekuren pajete duke eksfoluar ne nivel qelizor, gje qe rezulton ne lekure te re me te ndritshme dhe me te lemuar.

Te gjithe perberesit jane natyrale dhe miqesore ndaj lekures.

Si perdoret ky serum fytyre me Retinol?

Fillimisht hiqni make upin dhe me pas shpelani fytyren me uje te bollshem. Pasi te keni thare fytyren , vendosni disa pika nga retinoli ne gishta dhe aplikojeni ne fytyre me ane te mollezave te gishtave.

Perhapeni ne menyre te barabarte ne te gjithe lekuren e fytyres duke e masazhuar lehte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Serum

Ngjyra

Be the first to review “Serum fytyre Retinol me vitamine A 35ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

retinol per fytyre 35ml online ne dyqan taxi

Serum fytyre Retinol me vitamine A 35ml