Scrub per fytyren Bimor | Bio-Scrub Complex

1,490 L

Ka stok

Benefitet nga perdorimi i saj: 
-Redukton dhe eleminon njollat kafe ne fytyre.
-Eleminon pikat e zeza dhe pikat dhjamore.
-Hidraton fytyren.
-Realizon pastrimin e thelle te fytyres.
KODI: i-8500060250220 Kategori: ,

SCRUB PER FYTYREN BIMOR | BIO SCRUB COMPLEX

Scrub per Fytyren Bimor | Bio Scrub Complex

Scrub bimor i cili eleminon njollat e fytyres si ato qe shkaktohen nga dielli, shtatezania, mosha etj. Gjithashtu largon pikat e zeza dhe pikat e bardha dhjamore ne fytyre. Perberesit e tij stimulojne daljen e tyre ne siperfaqe dhe carjen e cipes se holles te lekures qe i mbeshtjelle. Nuk eshte e nevojshme qe ju te ngacmoni duke i irrituar me teper.

Benefitet nga perdorimi i Bio Scrub: 
-Redukton dhe eleminon njollat kafe ne fytyre.
-Eleminon pikat e zeza dhe pikat dhjamore.
-Hidraton fytyren.
-Realizon pastrimin e thelle te fytyres.
-Zbut dhe i jep elasticitet lekures.
-Largon yndyren e tepert.

-Bio Scrub eshte antiseptik.

Sasia 120ml


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Be the first to review “Scrub per fytyren Bimor | Bio-Scrub Complex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Scrub per fytyren Bioscrub complex

Scrub per fytyren Bimor | Bio-Scrub Complex