Rubinet Elektrik Dixhital me montim ne mur

2,990 L

Ka stok

Ngrohes i sigurte per perdorim, jetegjate dhe me kryesorja kursen energji elektrike.
Ndertuar me material  cilesor celiku inoks , elegant dhe kombinohet me se miri me ambjentet tuaja.

RUBINET ELEKTRIK ME MONTIM NE MUR

Rubinet Elektrik Dixhital me Montim ne Mur | Electric Water Faucet

Ky rubinet elektrik eshte nje ngrohes uji per te krijuar mundesine e aplikimit te ujit te nxehte per te plotesuar nevojat tuaja te ndryshme ne kuzhine, tualete etj. Efikasiteti i larte qe e karakterizon dhe madhesia kompakte lejojne prodhimin e ujit te nxehte shume shpejte.

Ngrohes i sigurte per perdorim, jetegjate dhe me kryesorja kursen energji elektrike.
Ndertuar me material cilesor celiku inoks , elegant dhe kombinohet me se miri me ambjentet tuaja.

Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregatare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Rubinete

Be the first to review “Rubinet Elektrik Dixhital me montim ne mur”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rubinet elektrik dixhital

Rubinet Elektrik Dixhital me montim ne mur