Rrip per ora cope UAG 22mm

2,000 L

Ka stok

KODI: i-2120754 Kategori: ,

RRIP PER ORA COPE UAG 22mm

Rrip origjinal per ora prej cope Uag 22mm, i pershtatshem per Amazfit, Samsung, Xiaomi etj.

Nje kombinim i materialeve te najlonit me rezistence te larte dhe kapese prej celiku inok jep qendrueshmerine dhe komoditetin qe ju nevojiten.

Copa prej najloni me rezistence te larte siguron nje pamje sportive me fleksibilitet te larte.

Rripi eshte i pershtatshem per orat Galaxy Watch3, Xiaomi dhe Amazfit me permasa 22mm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Rrip ore

Ngjyra

Be the first to review “Rrip per ora cope UAG 22mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrip ore 22mm ne shitje online ne dyqan taxi

Rrip per ora cope UAG 22mm