Rrip lekure per ora | UAG 22mm Strap

2,500 L

Ka stok

KODI: i-2120702 Kategori: ,

RRIP LEKURE PER ORA UAG 22 MM

Rrip lekure per ora te ndryshme Xiaomi, Amazfit, Samsung me dizajn sportiv dhe elegant.

Me mbylljen e kapeses se rripit, ju mund ta lidhni me lehtesi dhe siguri oren tuaj Samsung ne kycin e dores tuaj  fale materialeve te forta.

Rripi pershtatet pothuajse ne cdo perimeter te dores dhe ofron shtesen perfekte per cdo stil.

Projektuar per t’ju pershtatur pjeses me te madhe te orave 22 mm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Rrip ore

Ngjyra

,

Be the first to review “Rrip lekure per ora | UAG 22mm Strap”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrip ore inteligjente ne shitje online dyqan taxi

Rrip lekure per ora | UAG 22mm Strap