Rrip orash metalik Hoco watchband iWatch

1,490 L

Ka stok

KODI: i220029 Kategori: ,

RRIP ORASH METALIK WATCHBAND

Rrip orash metalik me dizajn unik per iWatch.

Rripi eshte i pershtatshem per serine e orave 42/44/46/49 mm.

I bere nga material metalik rezistent dhe cilesor, per perdorim te perditshem duke ofruar rehati dhe prakticitet.

Kapeset e fuqishme magnetike do te mbajne iWatch ne menyre te sigurt ne kycin tuaj te dores edhe gjate stervitjes.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Rrip ore

Ngjyra

Be the first to review “Rrip orash metalik Hoco watchband iWatch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hoco watchband rrip metalik online ne dyqan taxi

Rrip orash metalik Hoco watchband iWatch