Rrip ore premium per iWatch Hoco Watchband

1,390 L

Ka stok

KODI: i220027 Kategori: ,

RRIP ORE PREMIUM PER IWATCH

Rrip ore premium i dizenjuar per iWatch te madhesive 42/44/45/49mm.

Me kapje te sigurt dhe material najloni do te qndroje e sigurt ne dore dhe nuk do te krijoje bezdisje.

Specifika:

  • Rrip per ora iWatch
  • Per ora 42/44/45/49mm.
  • Material najloni
  • Kapese te forta

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Rrip ore

Ngjyra

,

Be the first to review “Rrip ore premium per iWatch Hoco Watchband”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrip orash hoco online ne dyqan taxi

Rrip ore premium per iWatch Hoco Watchband