Rrip beli per dobesim | X5 Super Slim Vibatration Massage

1,490 L

Ka stok

  • Funksionon me dridhje duke i vendosur ne aktivitet muskujt.
  • Fuqia : 7.2W.
  • Permasat: 125CM X 17CM.
  • Ndihmon ne humbjen e peshes dhe ne shendetin e mire.
  • Mund te vendoset ne bel, krah, kembe etj.
KODI: ECC-20620-0256 Kategori: , ,

RRIP BELI PER DOBESIM

KORSE PER BELI – X5 SUPER SLIM

Rrip beli per dobesim djeg te gjithe kilogramet e tepert dhe te padeshiruar.

Ai e kthen sasine e larte te yndyrnes ne aminoacide, glicerine, uje dhe molekula te tjera te vogla, ne menyre qe te mund te oksidohet përmes sistemit limfatik të njeriut.

Rripi ka fushe te forte magnetike duke i bere aktive qelizat, duke rregulluar qarkullimin e gjakut e cila sjell si rezultat nje lekure te lemuar dhe te bukur.

X5 Slim eshte produkti me efektiv nese deshironi te humbisni ne peshe, te lehtsoni lodhjen e shpines dhe te rikuperoni energjite.

Ai funksionon ne menyre automatike dhe duhet te shoqerohet me nje diete qe te kete nje efekt maksimal.

Ky produkt shkakton dridhje kudo qe e vendosni ne menyre qe te gjithe muskujt tuaj te vendosen ne levizje.

Kur ju te filloni te perdorni rripin do te shihni qe nuk do te jete vetem pesha juaj ajo qe d te ndryshoje por do te vini re menjeher qe edhe tensioni apo stresi qe perfitoni nga perditshmeria juaj do te reduktohen optimalisht.

SPECIFIKIME

Marka: X5 SUPER SLIM.Rrip elektrik dobesues femra bli online dyqan taxi

Funksionon me dridhje duke i vendosur ne aktivitet muskujt.

Fuqia : 7.2W.

Permasat: 125CM X 17CM.

Pesha: Rreth 800g.

Ndihmon ne humbjen e peshes dhe ne shendetin e mire.

Mund te vendoset ne bel, krah, kembe etj.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Rrip beli per dobesim | X5 Super Slim Vibatration Massage”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrip elektrik dobesues femra bli online dyqan taxi

Rrip beli per dobesim | X5 Super Slim Vibatration Massage