Rrahese qumeshti | Makineri gjalpi | Mixer elektrik ne shitje

3,690 L4,790 L

  • Mixser per qumeshtin.
  • Ofron siguri dhe qendrueshmeri te larte.
  • Ndertuar prej çeliku, alumini dhe plastike.
  • Perdoret edhe per kafene, lengjet e ndryshme etj.
Pastro

MIXER ELEKTRIK PER QUMESHTIN

MILK MAKER – MIKSER QUMESHTI

Mikser i cili sherben per zierjen e qumeshtit edhe per berjen e nenprodukteve te tij. Me kete produkt ju e zieni qumeshtin ne shume pak minuta dhe po aq shpejte realizoni edhe produktet qe rrjedhin prej tij. Me kete mikser qumeshti dhe cdo produkt i prejardhur prej tij nuk do te mungoje asnjehere ne kuzhinen tuaj.

MILK MAKER | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Me teknologji te perparuar per miksimin e qumeshtit te fresket. Me kete mikser ju mund te nxirrni nga qumeshti, gjalpin e fresket ku nuk keni me nevoje qe ta blini ne supermarket apo edhe produkte te tjera ushqimore qe kane nevoje per pasjen e qumeshtit ne receten e tyre. Struktura e kesaj makinerie eshte i perbere nga aliazh alumini i cilesise se larte.

Kjo makineri do te jete nje ndihme e madhe ne kuzhine tuaj pasi do t’ju lehtesoje punen dhe do t’ju kurseje kohen qe kaloni aty.

Vihet ne funksion nepermjet energjise elektrike ku me pas mjafton vetem ta hidhni qumeshtin ne te dhe procesi i perzierjes fillon vet.

Mikseri perbehet nga nje material  qendrueshem qe mund te perdoret per te perzier qumeshtin e fresket, lengjet, frutat, kafenet etj. Pajisja ndahet ne tre pjese ku kemi trupin i cili eshte i pajisur me mbulese dhe rrahese, te cilat perbehen nga alumini, plastika dhe celiku-inoksit.

Me nje motor te fuqishem, te sigurt edhe mjaft te shpejte ne perdorimin e tij.

SPECIFIKAT

  • Mixser per qumeshtin.
  • Ofron siguri dhe qendrueshmeri te larte.
  • Ndertuar prej çeliku, alumini dhe plastike.
  • Perdoret edhe per kafene, lengjet e ndryshme etj.
  • Ngjyre e bardhe.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Kapacitet

3 L, 5 L, 7 L, 11 L, 13 L

Be the first to review “Rrahese qumeshti | Makineri gjalpi | Mixer elektrik ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mikser skremues per qumeshtin ne shitje online bli tani ne dyqan taxi

Rrahese qumeshti | Makineri gjalpi | Mixer elektrik ne shitje

3,690 L4,790 L

Shto ne Shporte