Robot loder me sensor infra te kuqe R/C Robot inteligjent per femije

4,790 L5,490 L (-13%)

Ka stok

Robot Smart per femije me shenje gishti, sensor dhe drita te brendshme.

KODI: B22B1-1 KATEGORIA:

ROBOT PER FEMIJE ME TELEKOMANDE

Robot per femije, per vajza dhe djem ne ngjyre blu dhe te kuqe.

Roboti komandohet me ane pultit, ka sensor shenje gishti kembet me rrota mundesojne levizjet rrotulluese 360 grade.

Shoqerues i dashur per femijet ne lojrat e tyre.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Përmasa 30 × 25 × 4 cm
Be the first to review “Robot loder me sensor infra te kuqe R/C Robot inteligjent per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

robot per femije me ze dhe drita robot me pult per femije

Robot loder me sensor infra te kuqe R/C Robot inteligjent per femije

4,790 L5,490 L (-13%)

Shto ne Shporte