Robot dinosaur me drita dhe tinguj 3+ Ages

1,190 L

Ka stok

KODI: b221210019 Kategori: ,

ROBOT DINOSAUR ME DRITA

Robot dinosaur me drita dhe tinguj terheqes. Dizajn unik qe do te terheqe vemendjen e femijeve tuaj.

Fundi i bishtit do te ndeze dritat me ngjyra te ndryshme dhe do te imitoje zhurmen e nje dinosauri.

Bere nga materiale plastike te sigurta per perdorim, i pershtatshem per moshen mbi tre vjec te femijeve.

Lodra elektrike tyrannosaurus ka pamje mekanike te lezetshme dhe levizje te shumta. Kur dinozauri ecen, goja ben nje ulerime realiste dhe bishti leshon drita shumengjyreshe.

Specifika:

  • Robot dinosaur mekanik
  • Me drita ne fundin e bishtit dhe tinguj
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Robot dinosaur me drita dhe tinguj 3+ Ages”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

robot dinosaur loder online ne dyqan taxi

Robot dinosaur me drita dhe tinguj 3+ Ages