Ring Supplementary Lamp | Drite rrethore AL-360| Multifunksionale

5,490 L7,490 L (-27%)

Ka stok

  • Fuqia: 36W.
  • Tensioni: 100V – 240V.
  • Temperatura e rregullueshme: 3200K – 5600K.
  • Diametri i unazës së jashtme: 32cm.
  • Diametri i unazes se brendhsme : 23 cm
  • Gjatesia maksimale : 210 cm.
KODI: 208059 Kategori: , , ,

RING SUPPLEMENTARY LAMP

Drite ideale per t’i dhene ndricim kamerave te celularit, aparateve fotografit, videove edhe fotove. Kjo drite eshte e pershtatshme per te gjithe ata qe fotot edhe videot i kane kthyer ne biznes por edhe per te gjithe te apasionurit pas fotove. Drita vjen me nje ndricim absolute edhe me nje gjatesi te rregullueshme.

DRITE MULTIFUNKSIONALE PER BERJEN E VIDEOVE

Llamba me drita LED eshte ne formen e unazes edhe mbahet mbi nje mbajtese qe rregullon ekuilibrin e saj.Mbështet rrotullimin e telefonit celular deri ne 360 °

Mbajtesja e drites paloset, keshtu qe nuk ju ze shume hapesire kudo qe e vendosni edhe keni mundesine ta merrni driten kudo qe eshte edhe kamera jauj.

Lartesia e kesaj llam eshte e rregullueshme dhe ju percaktoni gjatesine per sa e deshironi duke rregulluar mbajtesen e cila arrin deri ne 210 cm. Provat e raportit të efektit të dritës, për të siguruar përmirësimin e shkëlqimit të tonit të lëkurës.

Drita rrethore eshte e perbere nga materiali i plastikes edhe aluminit n pjesen e mbajteses.

Perbehet nga ndricime me ngjyra te ndryshme.

Furnizohet me energji elekrike.

SPECIFIKATring led al 360 bli online dyqan taxi

Material plastike.

Fuqia: 36W.

Tensioni: 100V – 240V.

Temperatura e rregullueshme: 3200K – 5600K.

Diametri i unazës së jashtme: 32cm.

Diametri i unazes se brendhsme : 23 cm

Gjatesia maksimale : 210 cm.

Bli Online | Bli vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “Ring Supplementary Lamp | Drite rrethore AL-360| Multifunksionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ring led drite rrethore bli online dyqan taxi

Ring Supplementary Lamp | Drite rrethore AL-360| Multifunksionale

5,490 L7,490 L (-27%)

Shto ne Shporte