HR-20 | Drite Led me Pasqyre per kameren e telefonit

1,800 L

Ka stok

  • Material ABS.
  • Gjendet ne ngjyre Roze.
  • Fuqia e punes 3W.
  • Me 18 drita LED.
  • Dimensionet 115mm*143mm*16mm.
KODI: K-200720-095 Kategori: , , ,

DRITE LED ME PASQYRE PER CELULARIN HR-20

Nese jeni te fiksuar pas fotove edhe videove, e gjithmone jeni ne kerkim te drites apo ndricimit te duhur nuk keni pse te shqetesoheni me. Tashme ne ju ofrojme zgjedhjen q ne cilindo moment qe deshironi, ne cilindo kend apo pozicion ju te keni ndricimin perfekte. Drita me pasqyre LED, jua ofrnme se mire kete. Ajo pervec ndricimit ju jep mundesine te shhni edhe vetveten ne menyre qe fotot edhe videot tuaja te dalin te perkryera.

DRITA HR-20 PER KAMEREN E TELEFONIT

Drita perputhet me te gjitha llojet e celulareve, pavarsisht madhesise apo diametrit qe ata kane.

Ju jep mundesine te shihni ne cdo moment gjendjen e fytyres suaj edhe te permiresini grimin kur e shihni qe ka defekte.

Vendoset edhe hiqet shume lehtesisht nga kamera e celularit tuaj.

Kjo drite ka tre nivele te ndryshm ndricimi ne varesi te momentit edhe nevojes qe mund te kete fotoja apo videoja.

Me nje dizajn shume praktik edhe funksional, i cili ju jep mundesine ta keni kudo me vete.drite led kamer pasqyre celular selfi bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Jep ndricim shume te madh edhe te njetrajtshem.

Material ABS, i cilesise teper te larte.

Ngjyra: Roze.

Fuqia: 3W.

Bateria: 300mAh.

Me 18 drita LED ne strukturen e saj.

Permasat 115mm*143mm*16mm.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe merr cilesine me te mire edhe cmimin me te ulet ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “HR-20 | Drite Led me Pasqyre per kameren e telefonit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite led kamer pasqyre celular selfi bli online dyqan taxi

HR-20 | Drite Led me Pasqyre per kameren e telefonit

WhatsApp chat