Raft metalik me rrota per rroba Triangle Clothes Rack

2,790 L

Ka stok

KODI: G-279001 Kategori: ,

RAFT METALIK ME RROTA

Raft metalik per rroba me rrota ne bazen e tij, ne ngjyre te bardhe dhe te zeze.

Material i forte dhe i qendrueshem. Ky raft eshte bere nga tub celiku, i qendrueshem per perdorim te gjate.

Hapesire e bollshme per te vendosur rrobat, cantat, cadra kepuce etj duke organizuar hapesiren e dhomes.

Kapacitet i madh organizimi me 2 nivele per te vendosur sende tuaja te ndryshme. Baza e tij ka 4 rrota rrotulluese per levizshmeri me te lehte.

Karakteristika:

  • Raft per rroba dhe kepuce
  • Materiali: Tub celiku & PP
  • Ngjyra: E zeze / e bardhe
  • Madhësia:  160 x 55 x 42 cm
  • Pesha: Përafërsisht. 1.5 kg

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

,

Be the first to review “Raft metalik me rrota per rroba Triangle Clothes Rack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft rrobash metalik online ne dyqan taxi

Raft metalik me rrota per rroba Triangle Clothes Rack