Radio FM AM SW me panel diellor KTF 1653

2,600 L

Ka stok

KODI: H-112237 Kategori: ,

RADIO FM ME PANEL DIELLOR

Radio FM me panel diellor per karikim solar dhe drite anesore qe sherben si elektrik.

Me antene te levizshme ofron tingull te larte dhe cilesi te qarte te zerit.

Mund ta merrni ne piknik apo kamping pasi mund te karikohet me ane te rrezeve diellore.

Suporton karte TF, porte USb, lidhje Bluetooth.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Radio Marres

Ngjyra

Be the first to review “Radio FM AM SW me panel diellor KTF 1653”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio am fm sw shitje online ne dyqan taxi

Radio FM AM SW me panel diellor KTF 1653