Radio FM AM SW me stil retro KTF 1691

1,800 L

Ka stok

KODI: H-1300004 Kategori: ,

RADIO FM AM SW ME STIL RETRO

Radio FM AM SW me nje dizajn interesant ne stil retro.

Mundeson lidhje me Bluetooth version 2.1 + EDR me pajisjet e tjera audio per transmetim muzike dhe gjithashtu ka porte per karte TF dhe usb.

Teper praktik dhe  funksional me butonat e integruar ne siperfaqe per te nderruar midis kanaleve dhe vendosur volumin e zerit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Radio Marres

Ngjyra

Be the first to review “Radio FM AM SW me stil retro KTF 1691”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio ktf 1691 online ne dyqan taxi

Radio FM AM SW me stil retro KTF 1691