Qese me Vakum | E kompresuar | Pako Vakumi | shitje Online

250 L320 L

Qese me Vakum
Perfekte per nje kohe te gjate ruajtje
Hermetike dhe te riperdorshme
Eco Friendly
Material: Plastik
Ruani 1/3 e hapesires ne Dollap

50x6060x8070x10080x10090x120
Pastro
KODI: qese-me-vakum KATEGORIA: Etiketime: ,

QESE ME VAKUM | PAKO VAKUMI

Qese me Vakum | E kompresuar | Qeset Vakumi Online ne Dyqan Taxi , Bli tani produkte cilesore per shtepine. Keto qese vakumi jane shume rezistente dhe ato mund te ruajne rrobat tuaja te shtrenjta gjate sezonit duke i paketuar per stinen tjeter.

Qese vakumi ne shitje online

A keni dollapin plote dhe hapesire jo te mjaftueshme per te ruajtur te gjithe artikujt?
Tani mund te keni me shume hapesire ne dollape dhe ne valixhe.

Perfitoni vend ne dollap dhe ruani te gjitha veshjet jo sezonale me qesen me vakum. Te cilat perbehen nga materiale teper cilesore si edhe rezistente dhe qe do i mbajne rrobat tuaja si te reja ne cdo moment qe ju ti vendosni ato aty, dhe per aq kohe sa ju deshironi ti mbani aty.

Nje menyre e zgjuar per te kursyer hapesiren aq te nevojshme ne dollapet e mbushur.

Vendosni rrobat brenda, nxirrni ajrin jashte dhe ato do te jene tkurrur lehtesisht. Ne kete menyre ju mund te ruani:

 • Veshjet josezonale.
 • Rrobat e femijeve.
 • Peshqire.
 • Mbulesa.
 • Jastek dhe cdo send tjeter te tekstilit qe nuk eshte ne perdorim.
 • Jorgane.
 • Batanije te trasha.
 • Xhupa dhe pallto te ndryshme.

Qese me vakum jane hermetike dhe te forta | qese kompresuar

Mund ti vendosni ne papafingo, ne bodrum ose poshte krevatit. Ato nuk do te deformohen apo te prishin formen e rrobave tuaja.
Gjerat tuaja do te shpetojne nga papastertia dhe pluhuri. Ato do te jene si te reja ne cdo moment qe ju do deshironi ti perdorni ato perseri.

QESE ME VAKUM UNIVERSALE

valixhe dhe qese me vakum dyqan taxi shop tv

Merrini te gjitha veshjet tuaja ne kampe, shtepine e pushimit dhe njekohesisht kurseni vend ne makine.
Te sigurta nga papastertia, pluhuri dhe insektet.
Teknologjia moderne eshte celesi per te mbajtur gjerat e vlefshme te sigurta & te mbrojtura. Qeset me vakum do i ruajne rrobat, batanijet apo jorganet tuaj si asnje gje tjeter me pare. Ato do te dalin prej aty ashtu si edhe u futen.

QESE VAKUMI | Qese kompresuar

Me nje kalim valvule dhe shtrese te dyfishte najloni.
Mbani artikuj te mbrotur plotesisht nga uji, myku, insektet dhe aromat. Te gjitha keto te

Qese me Vakum perfekte per shtepine dhe kur jeni ne levizje.

Kurseni deri ne 80% me shume hapesire fale qeseve me vakum. Perfekte per te paketuar cdo gje qe eshte e panevojshme per sezonin e tanishem.
Keto jane qeset qe ju duhen. Mund te paketoni cdo gje ne to. Jane perfekte per pushime, kamping, varke, dollap, garazhd, depo etj. Mund të përdorni fshesën me korent si një mjet për nxjerrjen e vakumit në këtë rast për një rezultat te shpejt.

Kane nje dizajn unik dhe shume te kendshem dhe jane shume funksionale per te liruar sa me shume hapesire ne shtepine tuaj. Ato mund te riperdoren nuk grisen. Qese vakumi

Vakum i padepertueshem | Qese pa ajer te cilat ruajne veshjet

Qese Kompresuar e cila perfshine 3 teknologji te sostifikuara per te krijuar valvulen hermetike dhe per te ruajtur sigurine ne qese.
-Valvula e ajrit lejon largimin e ajrit nga qesja e ruajtjes duke ulur keshtu pjesen me te madhe.
-Dy shtresa polietilen dhe najlon qe nuk lejojne ujin dhe ajrin ti pershkojne. Keto japin forcen, fleksibilitetin dhe qendrueshmerine per te ruajtur vakumin.
-Tapa e sistemit te mbylljes eshte rreshqitese si nje qese sanduic, por ketu mbyllja eshte hermetike.

QESE TE FORTA ME VAKUM PER ME SHUME HAPESIRE

Qeset me vakum janë një mënyrë e mire për të ruajtur më shumë hapësirë në rast se dëshironi pakaetimin më të shpejtë e produkteve rrobave etj . Qeset e vakumit jane krijuar posacerisht qe ju te mundeni t’i mbani gjerat tuaja si te reja, dhe gjithashtu mos te zene vend. Cdo gje qe nuk eshte me e stines ju mund t’a paketoni ne qeset tona me vakum dhe ne kete menyre ato do te jene plotesisht te sigurta.

Ne to ju mund te mbani jorganet, batanijet, xhupat, dhe cdo gje tjeter e cila ze shume vend ne shtepine tuaj dhe nuk eshte e stines. Qeset me vakum perbehen nga nje material teper cilesor dhe shume rezistent dhe ju do te mundeni t’i perodrni per nje kohe te gjate pa problem.

Keni nje shtepi te vogel por keni shume gjera te cilat nuk dini si t’i sistemoni? Atehere kjo do te behet teper e thjeshte me qeset me vakum. Ju mund te mbeshtillni ose te mblidhni cdo gje qe ju keni nevoje dhe ju ze shume vend me to. Kursejini kohe dhe hapsire gjithashtu edhe rremujen vetes suaj dhe ambjentit ku ju jetoni apo aplikoni biznesin tuaj.

Nxirrni rrobat tuaja nga dollapi dhe shihni qe diçka nuk shkon ?
Veshjet tuaja të bukura të kenë ndryshuar ngjyre apo te janë vjetruar nga dollapi ?
Të gjithë këto probleme largohen duke përdorur dhe më shumë qese vakumi, te cilat jane teper cilesor dhe qe do ju zgjidhin jashtzakonisht shume pune dhe probleme.

Qese perfekte me Vakum ne Dyqan Online

PERFITIMET

 1. Kohe te gjate ruajtje
 2. Hermetike dhe te riperdorshme
 3. Eco Friendly
 4. Material: Plastik
 5. Material cilesor dhe rezistent.
 6. Dimensione: Te ndryshme sipas kerkesave.
 7. Ruani 1/3 e hapesires ne DollapQeset mund te blihen me cope sipas deshires.

Qese me Vakum ne cmimin me te mire ne |  Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Qese me Vakum

Dimensionet

50×60, 60×80, 70×100, 80×100, 90×120

Be the first to review “Qese me Vakum | E kompresuar | Pako Vakumi | shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Qese me vakum qese kompresuar dyqan taxi ajri ajer

Qese me Vakum | E kompresuar | Pako Vakumi | shitje Online

250 L320 L

Shto ne Shporte