Projektor Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro

94,500 L

Ka stok

KODI: H-98766 Kategori: ,

PROJEKTOR XIAOMI 2 PRO

Projektor Xiaomi Mi 2 Pro eshte nje model multimedial ne shtepi qe mund te behet kinemaja juaj e shtepise. Projektori jep imazhe jashtezakonisht te qarta.

Projektor Xiaomi Mi smart projector 2 pro perfshin sistemin Android TV 9.0,  Netflix, Google Assistant dhe Chromecast. Gjate transmetimit te permbajtjes, projeksioni shfaq gjithashtu statusin dhe kontrollin e pajisjeve inteligjente shtepiake.

Mundesi te shumta lidhje me Bluetooth, 2x HDMI, 2x USB 2.0, S / PDIF, porte ethernet lidhës rrjeti RJ45 ose mbështetje për versionin  XiaoAI , Google Assistant, DLNA, Miracast dhe AirPlay.

Mijia 2 Pro sjell gjithashtu nje sere vecorish te dobishme. Kjo perfshin korrigjimin e imazhit, funksionin e zmadhimit ose ndryshimin e permasave te lehta te imazhit.

I pajisur me procesor te fuqishem Amlogic T972 12 nm, i cili shquhet vecanerisht per konsumin e tij te ulet te energjise.

Me funksionet e zmadhimit dhe zhvendosjes se ekranit pa shkalle, zmadhon lehtesisht dhe pa probleme ekranin ne 60%-100%, dhe mund ta levizin projeksionin ne cdo drejtim.

Specifika:

 • Modeli Mi Smart Projector 2 Pro
 • Lloji LED
 • Rezolucioni Full-HD / 1080p
 • Formatet e fotografive 16:9, 4:3
 • Diagonalja e ekranit 60-120″
 • Shkëlqimi 1.300 ANSI Lumen
 • Kontrasti n.a.
 • Konsumi i energjisë 55 W
 • Lidhjet HDMI 2.0 x 1; HDMI 2.0/ARC x 1; USB 2.0 x 2; Audio x 1;
 • Hyrja AV x 1; S/PDIF x 1; Porta Ethernet x 1
 • Përmasat 215 x 201 x 143 mm
 • Altoparlant 2×10 Watt

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Be the first to review “Projektor Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor mija 2 pro bli online ne dyqan taxi

Projektor Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro