Fishe HDMi ne HDMi | High Speed Cable | Blerje Online

990 L1,290 L

Shijoni cilesine e fundit me kete fish eksluzive HDMi me lidhes te praruar prej ari dhe nje pelhure najloni te gershetuar.
Ky kabllo  i mbrojtur eshte per te lidhur dy pajisje audio-video te pajisura me porte HDMi.

2m3m
Pastro
KODI: fishe-hdmi-ne-hdmi Kategori: ,

FISHE HDMI NE HDMI | HIGH SPEED CABLE

Fishe HDMi – High Speed Cable

Shijoni cilesine e fundit me kete fish eksluzive HDMi me lidhes te praruar prej ari dhe nje pelhure najloni te gershetuar.
Ky kabllo  i mbrojtur eshte per te lidhur dy pajisje audio-video te pajisura me porte HDMi. Mund te perdoret pershembull me nje HD-DVD, Blu-ray player ose TV LCD. Mund te transmetoje te dhena dixhitale audio dhe me cilesi te larte, e cila mbeshtet mbrojtjen e permbajtjes HDCP.
Sipas standartit me shpejtesi te larte, ai gjithashtu permban tranmsetim te integruar me shpejtesi te larte.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Fisha

Masa

2m, 3m

Be the first to review “Fishe HDMi ne HDMi | High Speed Cable | Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fishe HDmi ne HDMI dyqan taxi haihg speed cable dyqan online

Fishe HDMi ne HDMi | High Speed Cable | Blerje Online

990 L1,290 L

Shto ne Shporte