Prerese thonjsh per Kafshet me bateri dhe drite LED

1,290 L

Ka stok

-Kujdesi per thonjte e kafsheve me menyren me te sigurt.
-I pershtatshem per qente dhe per macet.
-Drite per ndricim sa me te mire gjate perdorimit.

KODI: 080313023378 Kategori: , ETIKETIMI:

PAW PERFECT
Prerese thonjsh per kafshet | Kujdesi per thonjte per te gjitha kafshet shtepiake

Paw Perfect| Menyra me e sigurt per t’u kujdesur per kafshen tuaj shtepiake.

Nje produkt i shkelqyer per te gjithe ata individe te cilat kane kafshe shtepiake. Eshte i pershtatshem dhe per qente dhe per macet. I krijuar nga te apasionuarit pas kafsheve me ndihmen e veterinereve.
Mjaft i lehte per t’u perdorur nga gjithesecili prej jush. Mjafton te jeni te perqendruar ne ate qe po beni.

Prerese Thonjsh per Kafshet Shtepiake | PAW PERFECT

-Kujdesi per thonjte e kafsheve me menyren me te sigurt.paw-perfect-prerese-thonjsh-per-qente-macet-me-drite-led
-I pershtatshem per qente dhe per macet.
-Drite LED per ndricim sa me te mire gjate perdorimit.
-Nje produkt i aprovuar nga veterineret.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Prerese Thonjsh

Ngjyra

,

Be the first to review “Prerese thonjsh per Kafshet me bateri dhe drite LED”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paw Perfect Prerese thonjsh per kafshet qen mace

Prerese thonjsh per Kafshet me bateri dhe drite LED