Portable Wireless Speaker CH M12 | Dizajn unik

1,500 L

Ka stok

 • Radio FM
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Vendi i kartës SD.
 • Porta USB.
 • Buton i veçantë i vëllimit.

KODI: Portable-Wireless-Speaker-CH-M12 Kategori: , ,

PORTABLE WIRELESS SPEAKER CH M12

Kompakt dhe rezistent. I pajisur me Bluetooth për transmetim audio wireless nga çdo pajisje e mundësuar nga Bluetooth. Subwoofer i integruar për tingull dinamik me besueshmëri të lartë. Strehim rezistent ndaj motit për përdorim ne natyre. Me rrip te integruar dhe qëndrim për transportueshmëri të lehtë.

Specifikat:Chm12 Wireless Portable boks muzike bli online dyqan taxi
 • Radio FM
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Vendi i kartës SD.
 • Porta USB.
 • Buton i veçantë i vëllimit.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Portable Wireless Speaker CH M12 | Dizajn unik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

portable speaker ch m12 dizajn unik bli online dyqan taxi

Portable Wireless Speaker CH M12 | Dizajn unik