Boks Universal me Wireless | Wireless Speaker NB 100

1,900 L

Ka stok

 • Përgjigja e frekuencës: 280HZ-16KHZ
 • Përmasa: 92x92x46 mm
 • Mbështet Bluetooth
 • Mbështetni Micro SD
 • Mbështet Flashdisk
 • Radio FM.
 • Bluetooth: V 4.2
 • Distanca e punës: Deri në 10 milion
 • Tensioni: DC 5V
 • Koha e karikimit të batt: 2-3H
 • Altoparlant me zë të lartë: 43W
KODI: nb-100 Kategori: ,

BOKS UNIVERSAL ME WIRELESS

Boks universal me Wireless NB-100 nje produkt teper praktik dhe me nje dizajn teper te vecante gjithashtu. I pershtatshem per shtepi, tryezen tuaj te zyres dhe per netet festive me shoket tuaj. Një produkt me një pamje shumë elegante.

Wireless Speaker NB 100

Boks Universal ka nje dizajn te vecante dhe kompakt per t’ju shoqeruar kudo qe jeni.Zeri eshte shume i qarte edhe cilesor, gjithashtu nuk i deformon per asnje moment detajet e zerit. Do te degjoni muzike te paster ne cdo moment te dites suaj.

Boksi ka nje madhesi te vogel, gje kjo qe e bene teper praktik dhe te lehte per t’u tansportuar kudo. Degjoni muzike, ne shtepine tuaj, zyren tuaj dhe ne cdo ambjent tjeter qe ju deshironi. Nje tjeter funksion i vecante i ketij boksi eshte se edhe pse ka permasa te vogla tingëllon dhe nxjerr me zë shumë të lartë dhe te paster.

Bejeni tuajin dhe merrni muziken kudo me vete!

Specifikat | Boks Universalboks universal nb 100 bli online dyqan taxi
 • Bluetooth: V 4.2
 • Distanca e punës: Deri në 10 milion
 • Tensioni: DC 5V
 • Koha e karikimit të batt: 2-3H
 • Altoparlant me zë të lartë: 43W
 • Raporti S / N: ’95db
 • Përgjigja e frekuencës: 280HZ-16KHZ
 • Përmasa: 92x92x46 mm
 • Mbështet Bluetooth
 • Mbështetni Micro SD
 • Mbështet Flashdisk
 • Radio FM.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Boks Universal me Wireless | Wireless Speaker NB 100”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks universal nb100 bli online dyqan taxi

Boks Universal me Wireless | Wireless Speaker NB 100