Mini Boks me Bluetooth | Speaker BT02

2,500 L

Ka stok

 • Dizajn cilesor dhe kompakt.
 • Mund t’a merrni kudo me vete.
 • Cilesia e zerit tejet e paster.
 • Versioni Bluetooth: 4.2.
 • Koha e karikimit: 2-3H.
KODI: mini-bluetooth-speaker Kategori: ,

MINI BOKS ME BLUETOOTH BT02

Mini Boks me dizajn te cilësisë së mirë është i thjeshtë dhe modës. Cilësi unike e zërit dhe Bluetooth, ju mund të shijoni ndjenjën e cilësisë së riprodhimit Wireless.

Portabël dhe kompakt: Bateria e integruar 1200mAh dhe dizajni i vogël, ju lejojnë të shijoni botën e muzikës ku të deshironi. Pershtatje e përparuar i Bluetooth 4.2 për të siguruar qëndrueshmërinë dhe butësinë e muzikës. I perbere nga materiale me cilësi të lartë, i sigurt dhe i qëndrueshëm në përdorim.

Projektim i pavarur i butonit të volumit për të kontrolluar volumin në mënyrë të pavarur, i lehtë për t’u përdorur nga e gjithe familja.

Specifikime | Mini Boks me Bluetoothmini bluetooth speaker bli online ne dyqan taxi
 • Materiali Kryesor perberes: ABS.
 • Fuqia e daljes: 5W
 • Fuqia e hyrjes: 5V 1A
 • Koha e karikimit: 2-3H
 • Koha e lojës: 10H
 • Versioni Bluetooth: 4.2
 • Gama e Bluetooth: <10m / 32.8ft
 • Kapaciteti i baterisë: 1200mAh (Përfshihet)
 • Madhësia e altoparlantit Bluetooth: Afërsisht. 6,2 * 9,2 * 5 cm / 2,4 * 3,6 * 2,0 inç

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Mini Boks me Bluetooth | Speaker BT02”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

travel bluetooth speaker bli online dyqan taxi

Mini Boks me Bluetooth | Speaker BT02